O NAS

NOWE CENTRUM LASER GAME

Alfa Laser Game to doskonała alternatywa dla klasycznej formy paintballa. Arena Alfa Laser Game to miejsce stworzone z myślą o propagowaniu aktywności fizycznej, zainspirowane przestrzenią popularnych gier komputerowych. Laser arena umożliwia interaktywną rozrywkę pozbawioną pocisków – każda rozgrywka odbywa się z pomocą karabinów emitujących jedynie wiązkę podczerwoną  (taką jak w pilocie od telewizora) oraz specjalnych kasków wyposażonych w czujniki. Gra przeznaczona jest dla wszystkich, którzy ukończyli 6 rok życia. Arena Alfa Laser Game daje nie tylko znakomitą możliwość zintegrowania się z grupą – jest to także doskonała forma odstresowania. Nasza arena mieści się w dawnej Widzewskiej Manufakturze (Wi-Ma), przy ulicy Piłsudskiego 135 w wejściu C2, jednak nie ograniczamy się do jednego miejsca. Laserowe rozgrywki organizujemy na terenie całej Polski. Laser arena to świetne miejsce na spotkanie integracyjne ze współpracownikami, ale też na wyjście ze znajomymi, wieczór kawalerski czy rodzinną zabawę.

Laserowy paintball doskonale rozwija koncentrację, celność i poczucie równowagi. Wspólne wyjście i możliwość zintegrowanej gry to bardzo dobra alternatywa dla godzin spędzonych przed komputerem czy konsolą. Będąc świadomi możliwości rozwoju, jakie daje gra w paintball i jej połączenie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, stworzyliśmy jedyne w swoim rodzaju miejsce, które łączy jedne z najbardziej popularnych rozrywek. Alfa Laser Game dostarcza wyjątkowych emocji, wzmaga produkcję adrenaliny i stymuluje do obmyślania taktyk, dzięki czemu sprzyja rozwojowi logicznego i strategicznego myślenia.

Zabawa jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia oraz dla oczu ! Karabiny emitują wiązkę podczerwoną całkowicie bezpieczną!